Potrzebujesz pomocy? zadzwoń 70 840 80 45 – 24/7 Lub Wyślij sms o tresci WNIOSEK na nr 7257 (2,46zł za sms)  

Znaleziony temat: jak włączyć dwuetapowe logowanie discord

Jak włączyć dwuetapowe logowanie na Discordzie

Discord to popularna platforma komunikacyjna, która umożliwia użytkownikom prowadzenie rozmów głosowych, tekstowych oraz udostępnianie plików. Aby zwiększyć bezpieczeństwo konta na Discordzie, warto włączyć dwuetapowe logowanie. Dzięki temu, oprócz tradycyjnego hasła, do zalogowania się na konto będziemy potrzebować również unikalnego kodu generowanego na naszym urządzeniu mobilnym. W poniższym artykule przedstawiamy krok po kroku, jak włączyć dwuetapowe logowanie na Discordzie.

Krok 1: Pobierz aplikację Authenticator

Pierwszym krokiem jest pobranie aplikacji Authenticator na swój smartfon. Jest to darmowa aplikacja dostępna zarówno dla systemu Android, jak i iOS. Można ją znaleźć w oficjalnych sklepach z aplikacjami, takich jak Google Play Store czy App Store. Po zainstalowaniu aplikacji, otwórz ją i przejdź do kolejnego kroku.

Krok 2: Zaloguj się na Discordzie

Następnie zaloguj się na swoje konto na Discordzie za pomocą tradycyjnego hasła. Po zalogowaniu się, przejdź do ustawień konta. Można to zrobić, klikając na ikonę zębatki w prawym górnym rogu ekranu, a następnie wybierając opcję „Ustawienia użytkownika”.

Krok 3: Wybierz opcję „Bezpieczeństwo i prywatność”

W ustawieniach konta, znajdź opcję „Bezpieczeństwo i prywatność”. Zazwyczaj jest ona dostępna w lewym panelu menu. Kliknij na nią, aby przejść do dalszej konfiguracji.

Krok 4: Włącz dwuetapowe logowanie

W sekcji „Bezpieczeństwo i prywatność” znajdź opcję „Dwuetapowe logowanie”. Kliknij na nią, aby rozpocząć proces włączania tej funkcji. Następnie wybierz opcję „Włącz” lub „Włącz przez aplikację autoryzatora”.

Krok 5: Skanuj kod QR

Po wybraniu opcji „Włącz przez aplikację autoryzatora”, aplikacja Discord wygeneruje kod QR. Teraz otwórz aplikację Authenticator na swoim smartfonie i skieruj kamerę na kod QR. Aplikacja Authenticator odczyta kod i automatycznie doda konto Discorda do swojej listy.

Krok 6: Zapisz kod zapasowy

Po zeskanowaniu kodu QR, aplikacja Authenticator wygeneruje unikalny kod dla Twojego konta Discorda. Ważne jest, aby zapisać ten kod zapasowy w bezpiecznym miejscu. W przypadku utraty dostępu do aplikacji Authenticator, kod zapasowy będzie niezbędny do odzyskania konta.

Krok 7: Potwierdź kod

Po zapisaniu kodu zap

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: jak włączyć dwuetapowe logowanie discord

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne wpisy

z jakiego kraju jest rejestracja h

Znaleziony temat: z jakiego kraju jest rejestracja h „Jak sprawdzić pochodzenie samochodu po numerze rejestracyjnym?” W dzisiejszych czasach samochody są nieodłącznym elementem naszego życia. Często

300 plus zus logowanie

Znaleziony temat: 300 plus zus logowanie 300 plus ZUS – jak się zalogować? Program 300 plus ZUS to jedno z wielu świadczeń, które przysługują rodzinom

60 dni rejestracja pojazdu

Znaleziony temat: 60 dni rejestracja pojazdu 60 dni rejestracja pojazdu Rejestracja pojazdu to ważna czynność, którą należy wykonać po zakupie nowego samochodu lub po zmianie

8level logowanie

Znaleziony temat: 8level logowanie 8level logowanie – poradnik dla użytkowników W dzisiejszych czasach większość naszych działań przenosi się do świata wirtualnego. Wiele czynności, które kiedyś

0
Would love your thoughts, please comment.x

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.

Hot daily news right into your inbox.

Cookie policy
We use our own and third party cookies to allow us to understand how the site is used and to support our marketing campaigns.